Odbojka
 
 
 
 
 
Obvestilo
 
DEKLICE U-13 začnejo s tekmovanjem v soboto, dne 15.07.2017 z začetkom ob 10:00 uri na ENEM igrišču na igriščih v Notranjih Goricah.
Tekme (na začetku) se bodo igrale na en doblje niz do 21 točke.
 
Organizator zagotavlja brezplačno prehrano (hot-dog + voda) za vse igralce, mogoče pa bo kupiti hrano (žar) in vodo (ter ostale pijače)
 
Igralci morate imeti svoje žoge za ogrevanje. Tekme se bodo igrale z žogo, ki jo bo sodnik prinesel na vsako tekmo posebaj.
 
Dodatne informacije :
- vodja tekmovanja : Maja Finžgar  031 797 239
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DP2017- U13 - drugi turnir - REZULTATI - deklice
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Donko/Donko : Trbižan/Stubelj 1:0 (21:05) 12'
2 Cristini/Mujič

---/---

bye

0'
3 Pucelj N./Nahtigal Lavrič : Hotič/Poznajelšek 0:1 (11:21) 13'
4 Vlaisavljević/Ulrih : Pucelj M./Longar 0:1 (11:21) 15'
2. krog   
5 Posedel/Kalar : Donko/Donko 1:0 (21:11) 13'
6 Cristini/Mujič : Šalej/Jelen 0:1 (15:21) 15'
7 Gorjup/Zagajšek : Hotič/Poznajelšek 1:0 (21:07) 10'
8 Pucelj M./Longar : Šiftar/Jarc 1:0 (21:19) 15'
poraženci - 9. mesto
9 Vlaisavljević/Ulrih : Donko/Donko 0:1 (16:21) 15'
10 Pucelj N./Nahtigal Lavrič : Cristini/Mujič 0:1 (13:21) 13'
11

---/---

:Hotič/Poznajelšek

bye

0'
12 Trbižan/Stubelj : Šiftar/Jarc 0:1 (09:21) 10'
3. krog
13 Posedel/Kalar : Šalej/Jelen 1:0 (21:15) 15'
14 Gorjup/Zagajšek : Pucelj M./Longar 1:0 (21:11) 15'
poraženci - 7. mesto
15 Donko/Donko : Cristini/Mujič 1:0 (21:15) 15'
16 Hotič/Poznajelšek : Šiftar/Jarc 0:1 (05:21) 7'
poraženci - 5. mesto
17 Pucelj M./Longar : Donko/Donko 0:1 (12:21) 14'
18 Šalej/Jelen : Šiftar/Jarc 1:0 (22:20) 21'
polfinale
19 Posedel/Kalar : Donko/Donko 2:0 (15:05, 15:05) 14'
20 Gorjup/Zagajšek : Šalej/Jelen 2:0 (15:11, 15:06) 19'
za 3. mesto
21 Donko/Donko : Šalej/Jelen 0:2 (12:15, 14:16) 27'
finale
22 Posedel/Kalar : Gorjup/Zagajšek 2:1 (15:09, 17:19, 12:06) 30'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica:
 

VRSTNI RED

    1. Cestnik team 1 Posedel Rima Kalar Zoja
    2. Multi Team Gorjup Ula Zagajšek Tiana
    3. Cestnik team 2 Šalej Živa Jelen Lara
    4. Cestnik team 3 Donko Živa Donko Zoja
    5. ŠD Loka punce Pucelj Maša Lognar Lara
    Mija/Neža Šiftar Mija Jarc Neža
    7. Noemi & Diana Cristni Noemi Mujič Diana
    Hop team Hotič Tia Poznajelšek Inja
    9. ZMVF Zadrga Ošbi Vlaisavljević Ela Ulrih Tinkara
    ŠD Loka punce 2 Pucelj Nika Nahtigal Lavrič Eva
    Gaja in Lana Trbižan Gaja Stubelj Lana