Odbojka
 
 
 
 
 
Obvestilo
 
DEČKI U-13 začnejo s tekmovanjem v soboto, dne 15.07.2017 z začetkom ob 10:00 uri na DVEH igriščih na igriščih v Notranjih Goricah.
Tekme (na začetku) se bodo igrale na en doblje niz do 21 točke.
 
Organizator zagotavlja brezplačno prehrano (hot-dog + voda) za vse igralce, mogoče pa bo kupiti hrano (žar) in vodo (ter ostale pijače)
 
Igralci morate imeti svoje žoge za ogrevanje. Tekme se bodo igrale z žogo, ki jo bo sodnik prinesel na vsako tekmo posebaj.
 
Dodatne informacije :
- vodja tekmovanja : Maja Finžgar  031 797 239
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DP2017- U13 - prvi turnir - REZULTATI - dečki
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Okorn/Marovt

---/---

bye

0'
2 Blazevič/Frace : Kržič/Šip 0:1 (13:21) 13'
3 Najdič/Drobnič : Juvan/Purgar 1:0 (21:09) 11'
4 Urbančič/Hrovat T. : Cestnik/Pogačar 0:1 (10:21) 15'
5 Mugerli/Jaklin : Hrovat Ž./Pograjc 1:0 (21:05) 10'
6 Babnik/Škrinjarič : Gnamuš/Popovič 0:1 b.b. 0'
7 Kosanc/Karadža Pevc : Sladič/Drolc 1:0 b.b. 0'
8 Hribernik/Muhovic : Kurent/Vrbovšek 0:1 (12:21) 13'
2. krog   
9 Okorn/Marovt : Kržič/Šip 1:0 (21:09) 10'
10 Najdič/Drobnič : Cestnik/Pogačar 1:0 (21:13) 17'
11 Mugerli/Jaklin : Gnamuš/Popovič 0:1 (18:21) 13'
12 Kosanc/Karadža Pevc : Kurent/Vrbovšek 0:1 (16:21) 15'
poraženci - 13. mesto
13 Hribernik/Muhovic : Sladič/Drolc 1:0 b.b. 0'
14 Babnik/Škrinjarič : Hrovat Ž./Pograjc 0:1 b.b. 0'
15 Urbančič/Hrovat T. : Juvan/Purgar 0:1 (12:21) 13'
16 Blazevič/Frace

---/---

bye

0'
poraženci - 9. mesto
17 Hribernik/Muhovic : Cestnik/Pogačar 0:1 (07:21) 10'
18 Hrovat Ž./Pograjc : Kržič/Šip 1:0 (21:13) 14'
19 Juvan/Purgar : Kosanc/Karadža Pevc 0:1 (14:21) 15'
20 Blazevič/Frace : Mugerli/Jaklin 0:1 (16:21) 12'
3. krog
21 Okorn/Marovt : Najdič/Drobnič 1:0 (21:10) 11'
22 Gnamuš/Popovič : Kurent/Vrbovšek 0:1 (15:21) 13'
poraženci - 7. mesto
23 Cestnik/Pogačar : Hrovat Ž./Pograjc 1:0 (21:17) 17'
24 Kosanc/Karadža Pevc : Mugerli/Jaklin 0:1 (13:21) 12'
poraženci - 5. mesto
25 Cestnik/Pogačar : Gnamuš/Popovič 1:0 (21:17) 13'
26 Mugerli/Jaklin : Najdič/Drobnič 0:1 (22:24) 18'
polfinale
27 Okorn/Marovt : Cestnik/Pogačar 2:0 (15:06, 15:08) 16'
28 Kurent/Vrbovšek : Najdič/Drobnič 1:2 (12:15, 15:09, 11:13) 40'
za 3. mesto
29 Cestnik/Pogačar : Kurent/Vrbovšek 2:0 (19:17, 15:10) 26'
finale
30 Okorn/Marovt : Najdič/Drobnič 2:0 (15:06, 15:11) 16'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica:
 

VRSTNI RED

    1. Okorn_Marovt Calcit Okorn Miha Marovt Luka
    2. Nejc&Rok Najdič Nejc Drobnič Rok
    3. Cestnik volley 1 Cestnik Jaka Pogačar Tilen
    4. Cestnik volley 2 Kurent Nik Vrbovšek Dominik
    5. Gnamuš/Popovič Gnamuš Klemen Popovič Jan
    K Nu VIENpi Mugerli Benjamin Jeklin Vasja
    7. ŠD Loka Žužemberk 1 Hrovat Žiga Pograjc David
    Eminem Kosanc Miha Karadža Pevc Matevž
    9. Cestnik Volley 3 Hribernik Jan Muhovic Žan
    Kržič/Šip Kržič Jošt Šip Matic
    Juvan/Purgar Juvan Lan Purgar Jošt
    Blaževič-France Calcit Blazevič Luka France Gregor
 

13.

ŠD Loka Žužemberk Urbančič Vid Hrovat Tristan