Odbojka
 
 
 
 
 
DP2017- U13 - prvi turnir - REZULTATI - dečki
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Najdič/Drobnič : Blaževič/Frece 1:0 (21:15) 17'
2 Babnik/Škrinjarič : Mohovec/Bednjanič 0:1 (14:21) 13'
3 Antič/Grobin : Kurent/Vrbovšek 0:1 (11:21) 10'
4 ---/--- : Sladič/Drolc

bye

0'
5 Okorn/Marovt : Gnamuš/Popovič 1:0 (21:07) 9'
6 Kosanc/Karadža Pevc : Juvan/Purgar 1:0 (21:13) 15'
7 Mugerli/Jeklin : Novak/Velkavrh 1:0 (21:07) 11'
8 Kržič/Šip : Cestnik/Pogačar 0:1 (15:21) 18'
2. krog   
9 Najdič/Drobnič : Mohovec/Bednjanič 1:0 (21:07) 12'
10 Kurent/Vrbovšek : Sladič/Drolc 1:0 (21:14) 18'
11 Okorn/Marovt : Kosanc/Karadža Pevc 1:0 (21:06) 9'
12 Mugerli/Jeklin : Cestnik/Pogačar 0:1 (12:21) 14'
poraženci - 13. mesto
13 Kržič/Šip : Novak/Velkavrh 1:0 (21:07) 11'
14 Juvan/Purgar : Gnamuš/Popovič 0:1 (14:21) 13'
15 ---/--- : Antič/Grobin

bye

0'
16 Babnik/Škrinjarič : Blaževič/Frece 0:1 (08:21) 9'
poraženci - 9. mesto
17 Kržič/Šip : Sladič/Drolc 1:0 (21:17) 19'
18 Gnamuš/Popovič : Mohovec/Bednjanič 1:0 (21:10) 14'
19 Antič/Grobin : Mugerli/Jeklin 0:1 (11:21) 19
20 Blaževič/Frece : Kosanc/Karadža Pevc 0:1 (18:21) 14'
3. krog
21 Najdič/Drobnič : Kurent/Vrbovšek 0:1 (13:25) 25'
22 Okorn/Marovt : Cestnik/Pogačar 1:0 (21:04) 12'
poraženci - 7. mesto
23 Kržič/Šip : Gnamuš/Popovič 0:1 (14:21) 12'
24 Mugerli/Jeklin : Kosanc/Karadža Pevc 1:0 (21:18) 16'
poraženci - 5. mesto
25 Gnamuš/Popovič : Cestnik/Pogačar 0:1 (08:21) 18'
26 Mugerli/Jeklin : Najdič/Drobnič 1:0 (21:18) 16'
polfinale
27 Kurent/Vrbovšek : Cestnik/Pogačar 2:0 (15:10, 15:05) 19'
28 Okorn/Marovt : Mugerli/Jeklin 2:0 (15:08, 15:03) 17'
za 3. mesto
29 Cestnik/Pogačar : Mugerli/Jeklin 1:2 (10:15, 15:13, 07:12) 34'
finale
30 Kurent/Vrbovšek : Okorn/Marovt 0:2 (09:15, 07:15) 18'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LESTVICA:
 

VRSTNI RED

    1.  Okorn-Marovt Calcit  Okorn Miha Marovt Luka
    2.  Cestnik volley 2  Kurent Nik Vrbovsek Dominik
    3.  K NU Vien-Pi  Mugerli Benjamin Jeklin Vasja
    4.  Cestnik volley 1  Cestnik Jaka Pogačar Tilen
    5.  Gnamuš/Popovič  Gnamuš Klemen Popovič Jan
     Nejc & Rok  Najdič Nejc Drobnič Rok
    7.  Kržič/Šip  Kržič Jošt Šip Matic
     Eminem  Kosanc Miha Karadža Pevc Matevž
    9.  Calcit Volleyball 1  Sladič Enej Drolc Jakob
     Cestnik volley 3  Muhovic Žan Bednjanič Bina
     Gran  Antić Sergej Grobin Nejc
     Blaževič-Frace Calcit  Blaževič Luka Frece Gregor
 

13.

 Novak/Velkavrh  Novak Anej Velkavrh Aleksander
     Calcit Volleyball 2  Babnik Gašper Škrinjarič Miha
     Juvan / Purgar  Juvan Lan Purgar Jošt