Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U21
 
 

ženske U21 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 17:40

1

             
  Deželak Mojca/Letnik Liza 0 10 13    
             
  Kersnik Kaja / Bevc Nika 2 21 21    
   

ženske U21 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 17:40

C

             
  Marušič Špela/Marušič Polona 2 11 21 15  
             
  Lovšin Tajda / Morgan Špela 1 21 19 12  
             
 

moški U21 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 18:30

1

             
  Tepić Aleksander/Plahutnik Gašper 0 12 16    
             
  Bošnjak Črtomir / Stružnik Andraž 2 21 21    
   

moški U21 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 18:30

C

             
  Možič Rok/ Udrih Jaka 2 21 21    
             
  Marovt Nejc / Šijanec Miha 0 15 14    
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red:
 

DEČKI - U21

 

DEKLICE - U21

         
  1. Možič Rok/Udrih Jaka     1. Marušič Špela/Marušič Polona
  2. Marovt Nejc/Šijanec Miha     2. Lovšin Tajda/Morgan Špela
  3. Bošnjak Črtomir/Stružnik Andraž     3. Kersnik Kaja/Bevc Nika
  4. Tepić Aleksander/Plahutnik Gašper     4. Deželak Mojca/Letnik Liza
5. Kumer Žiga/ Dulai Aleksander   5. Bulc Katarina/ Zdešar Nina
  Mori Žiga/ Pušnik Matevž   6. Kobilca Taja/ Rozman Iza
7. Papež Žan/ Travnik Toni   7. Hrovat Nika/ Benedik Bevc Nika
8. Žižmund Aljoša/ Pernuš Gregor   8. Fabjan Katarina/ Maček Anja
9. Golob David / Golob Vid   9. Dostal Isa/ Torkar Ana
10. Grunwald Manuel/ Valenčič Martin   10. Žužek Lana/ Špoljarič Zala
  Mavsar Jure/ Mihelčič Gregor   11. Dolenc Kaja/ Mijoč Helena
12. Rotar Bor Jese/ Podobnik Teo   12. Benussi Amedea/ Pavlovič Lana
13. Marovt Anže / Bračko Rok   13. Malačič Veronika/ Čuk Nina
14. Dulai Andrej/ Calcina Martin   14. Povirk Eva/ Lenček Patricija
  Vilar Blaž/ Gornik Aljaž      
16. Maklin Jure/ Lesnik Žan      
17. Marancina Nik/ Roj Jan      
18. Božič Rihtar Aljaž/ Plankelj  Marko      
  Bažec Matija/ Mežnar Matevž