Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U19
 
 

ženske U19 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 12:40

1

             
  Bulc Katarina/Zdešar Nina 2 7 21 16  
             
  Kobilca Taja / Morgan Urška 1 21 16 14  
   

ženske U19 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 12:40

C

             
  Marušič Špela/Marušič Polona 2 23 21    
             
  Kersnik Kaja / Bevc Nika 0 21 14    
             
 

moški U19 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 13:30

1

             
  Rotar Bor Jese/Podobnik Teo 2 21 25    
             
  Valenčič Martin / Grunwald Manuel 0 12 23    
   

moški U19 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 13:30

C

             
  Bošnjak Črtomir/Stružnik Andraž 1 20 23 9  
             
  Možič Rok / Udrih Jaka 2 22 21 15  
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red:
 

DEČKI - U19

 

DEKLICE - U19

         
  1. Možič Rok/Udrih Jaka     1. Marušič Špela/Marušič Polona
  2. Bošnjak Črtomir/Stružnik Andraž     2. Kersnik Kaja/Bevc Nika
  3. Rotar Bpr Jese/Podobnik Teo     3. Bulc Katarina/Zdešar Nina
  4. Valenčič Martin/Grunwald Manuel     4. Kobilca Taja/Morgan Urška
5. Mori Žiga/ Pušnik Matevž   5. Benussi Amadea / Pavlovič Lana
  Rus Jakob/Travnik Toni   6. Žužek Lana/ Špoljarič Zala
7. Stožir Luka/ Fužir Urban   7. Deželak Mojca/ Letnik Liza
8. Kumer Žiga/ Valenčič Martin   8. Vinkovič Dona/ Malok Tjaša
9. Žižmund Aljoša/ Pernuš Gregor   9. Živkovič Mia Lola/ Umnik Hana
10. Marolt Anže/ Bračko Rok   10. Povirk Eva/ Lenček Patricija
  Založnik Tilen/ Šarkezi Jan   11. Babnik Jeglič Ana / Gril Jerca
12. Terglav Luka/ Šen Klemen   12. Dostal Isa/ Torkar Ana
13. Lichtenegger Bor/ Martinc Davorin   13. Čedak Marja/ Fejt Fišter Neža
14. Šip Domen/ Škarabot Matej   14. Ahačič Meta/ Šmidovnik Nina
  Juvan Maj / Pikl Vid   15. Seretin Eva/ Juhant Nives
16. Dulai Andrej / Calcina Martin   16. Tamše Anja/ Tomažin Eva
17. Rozman Črt/ Rus Jakob     Uranjek Ajda/ Črnila Lana
18. Jovanovič Jure/ Rinc-Črnko Luka   18. Gliha Veronika/ Abunar Maša
  Štojs Jernej/ Randl Damijan   19. Mikl Veronika/ Krajcar Pia
20. Ramšak Vid/ Primik Luka   20. Susman Eva/ Jeftanič Vanja
21. Grunwald Manuel/ Mauser Jan     Urbanč Đukič Gaja/ Kordež Žana
22. Ramšak Vid/Golob Luka   22. Šubic Tia/ Malačič Urša
23. Maklin Jure/Drofelnik Jaša   23. Benko Neža/ Mubi Nuša
  Košir Jakob/ Hafner Urban   24. Senih Maša/ Kuhar Alja
  Rus Luka/Peterka Tilen     Lapajne Teja/ Šinkovec Dora
  Marancina NIk/Bažec Matija     Kadunc Ira/ Šen Asja
27. Košir Jakob/Boroja Nino   27. Jovanović Maja/ Kenda Amina
  Krajcar Val/Vori Žan      
  Baligač Patrik/Novak David      
  Papež Žan/ Travnik Tomi      
  Herodež Kristijan/ Krajnc Anej      
  Štebe Nik/ Maček Anže      
  Marancina Nik/ Roj Jan      
  Ritonja Kralj Domen/Bedrač Žan      
  Bažec Matija/ Umer Vid      
  Fajfar Matic/ Urana Jakob