Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U17
 
 

ženske U17 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 16:00

1

             
  Kuhar Gaja/Kuhar Ajda 0        
             
  Zbičajnik Iza / Marolt Maja 2 b.b.      
   

ženske U17 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 16:00

C

             
  Žužek Lana/Špoljarič Zala 0 16 13    
             
  Bulc Katarina / Zdešar Nina 2 21 21    
             
 

moški U17 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 16:50

1

             
  Marovt Anže/Bračko Rok 2 21 21 15  
             
  Založnik Tilen / Šerkezi Jan 1 14 23 6  
   

moški U17 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 20.07.2017 ob 16:50

C

             
  Možič Rok/Udrih Jaka 2 21 19 15  
             
  Stožir Luka / Fužir Urban 1 18 21 5  
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red:
 

DEČKI - U17

 

DEKLICE - U17

         
  1. Možič Rok/Udrih Jaka     1. Bulc Katarina/Zdešar Nina
  2. Stožir Luka/Fužir Urban     2. Žužek Lana/Špoljarič Zala
  3. Marovt Anže/Bračko     3. Zbičajnik Iza/Marolt Maja
  4. Založnik Tilen/Šerkezi Jan     4. Kuhar Gaja/Kuhar Ajda
5. Teglav Luka/ Šen Klemen   5. Benussi Amadea/ Pavlovič Lana
  Hrovat Blaž/ Travnik Toni   6. Živković Mia Lola/ Umnik Hana
7. Štebe Nik/ Maček Anže   7. Babnik Jeglič  Ana/ Gril Jerca
8. Jeklin Primož/ Blažič Jakob   8. Lapajne Taja/ Šinkovec Dora
9. Hafner Urban/ Košir Jakob   9. Stropnik Brina/ Temnikar Klara
10. Rus Luka / Peterka Tilen   10. Kadunc Ira/ Šen Asja
  Ramšak Vid/ Primik Luka   11. SeretinEva / Juhant Nives
12. Dulai Andrej / Calcina Martin   12. Ahačič Meta/ Šmidovnik Nina
13. Travnik Mohor/ Suhadolnik Nejc   13. Balkovec Ema/ Gantar Tara
14. Travnik Štefan / Legan Tim   14. Vrhovec Lara/ Smolič Ema
  Bažec Matija/ Mežnar Matevž   15. Hrovat Ula / Breznikar Rebeka
16. Herodež Kristjan/ Krajnc Anej   16. Urbanč Đukić Gaja/ Kordež Žana
17. Fajfar Matic/ Urana Jakob     Grabec Aba Marija/ Sokol Manca
18. Šip Domen / Pregelj Žiga   18. Merslavič Živa / Malić Nadja
  Zajc Žan/ Prevorčnik Jaka   19. Krevs Kaja/ Starešinič Živa
20. Martinc Davorin/ Jamnikar Žan   20. Berger Maša/ Merslavič Žana
21. Rozman Črt/ Šip Domen     Gorjup Ula/ Poznajelšek Tiana
22. Zajc Žan/ Lenič Jošt   22. Kotnik Sara/ Henčič Lara
23. Ramšak Vid/ Podričnik Tine   23. Kenda Agata / Kenda Amina
  Jerič Nik/ Šenk Benjamin   24. Mohorič Julija/ Mohorič Katjuša
  Štefanič Uroš/ Jarkovič Lovro     Kamnik Neža/ Goričan Zala
  Cestnik Kimi/ Vodovnik Aljaž     Ambrožič Eva/ Beganović Sarah
27. Mugerli Dejan / Maretič Lian Svit   27. Dular Ana/ Košiček Nika
  Petković Domen/ Šusto Jure     Radulović Sara/ Kotar Zala
  Matko Nik/ Planinšek Tan     Guštin Tjaša/ Hočevar Eva
  Strdin Žiga/ Vezjak Jaro      
  Rajšel Gal/ Robida Grega      
  Bažec Matija/ Umer Vid      
  Jerič Nik/ Drnovšek Nik      
  Cestnik Kimi / Donaj Magašič Dorijan      
  Petrovič Domen/ Šusto Jure      
  Glavina Jan/ Mauer Nik      
  Travnik Štefan / Štor Tilen      
  Blaževič Urban / Kutnar Nejc      
  Pšaker Žak/ Vodovnik Aljaž