Odbojka
 
 
 
 
 
Rezultati :
 
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W1  A  16:30 1 Fankhauser/Almer : Talijanke 2:0 (21:12, 21:11) 20'
W2  B   1 Hand A1 team : Obernosterer/Frühgauer 1:2 (21:18, 27:29, 02:15) 51'
W3  C   1 Kersnik/Bevc : Lutter/Lakatos 0:2 (16:21, 10:21) 32'
W4  D   1 Skarlovnik/Pešić : Kobilica/Rozman 2:0 (21:07, 21:04) 27'
W5  A   1 Creditbit team : Fankhauser/Almer 1:2 (22:24, 25:23, 11:15) 63'
W6  B   1 Bečić/Radanović : Hand A1 team 0:2 (27:29, 17:21) 35'
W7  C   1 Free style : Kersnik/Bevc 2:0 (21:11, 21:12) 28'
W8  D   1 Deželak/Letnik : Skarlovnik/Pešić 0:2 (17:21, 11:21) 35'
W9  A   1 Talijanke : Creditbit team 0:2 (10:21, 11:21) 37'
W10  B   1 Obernosterer/Frühgauer : Bečić/Radanović 0:2 (16:21, 11:21) 28'
W11  C   1 Lutter/Lakatos : Free style 0:2 (19:21, 19:21) 40'
W12  D   1 Kobilica/Rozman : Deželak/Letnik 1:2 (21:16, 17:21, 05:15) 47'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
W13 1/4 12:00 2 (1A) Fankhauser/Almer (2B) Obernosterer/Frühgauer 2:0 (21:11, 21:11) 27'
W14 1/4 13:00 2 (1D) Skarlovnik/Pešić (2C) Lutter/Lakatos 2:1 (21:19, 15:21, 15:11) 51'
W15 1/4 14:00 2 (1B) Bečić/Radanović (2A) Creditbit team 0:2 (10:21, 12:21) 28'
W16 1/4 15:00 2 (1C) Free style (2D) Deželak/Letnik 2:0 (21:15, 21:16) 42'
W17 1/2 16:00 2 Fankhauser/Almer : Skarlovnik/Pešić 1:2 (13:21, 21:15, 14:16) 55'
W18 1/2 17:00 2 Creditbit team : Free style 2:1 (21:15, 21:23, 15:12) 63'
W19  3. 18:30 1 Fankhauser/Almer : Free style 2:0 (21:16, 21:19) 35'
W20 F 20:30 1 Skarlovnik/Pešić : Creditbit team 1:2 (21:13, 18:21, 08:15) 45'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mežica open 2017 - ŽENSKE
 
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Crebitbit team   1:2 2:0 II.
 Jančar Tjaša / Kotnik Tjaša   (22:24, 25:23, 11:15) (21:10, 21:11)
2  Fankhauser/Akmer 2:1   2:0 I.
 Fankhauser Daniela / Almer Katharina (24:22, 23:25, 15:11)   (21:12, 21:11)
3  Talijanke 0:2 0:2   III.
 Janet Zala / Guggi Martina (10:21, 11:21) (12:21, 11:21)  
 
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Bečić/Radanović   0:2 2:0 I.
 Bečić Dina / Radanović Sara   (27:29, 17:21) (21:16, 21:11)
2  Hand A1 team 2:0   0:2 III.
 Rapnik Elmina / Turk Kaja (29:27, 21:17)   (16:21, 10:21)
3  Obernosterer/Frühbauer 0:2 2:0   II.
 Obernosterer Maria / Frühbauer Julia (16:21, 11:21) (21:16, 21:10)  
 
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Free style   2:0 2:0 I.
 Kontrec Nina / Pene Mojca   (21:11, 21:12) (21:19, 21:19)
2  Kersnik/Bevc 0:2   1:2 III.
 Kersnik Kaja / Bevc Nika (11:21, 12:21)   (21:18, 27:29, 2:15)
3  Lutter/Lakatos 0:2 2:1   II.
 Lutter Eszter / Lakatos Eniko (19:21, 19:21) (18:21, 29:27, 15:2)  
 
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Deželak/Letnik   0:2 2:1 II.
 Deželak Mojca / Letnik Liza   (17:21, 11:21) (16:21, 21:17, 15:5)
2  Skarlovnik/Pešić 2:0   2:0 I.
 Skarlovnik Ana / Pešić Jelena (21:17, 21:11)   (21:7, 21:4)
3  Kobilica/Rozman 1:2 0:2   III.
 Kobilca Taja / Rozman Iza (21:16, 17:21, 5:15) (7:21, 4:21)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končne uvrstitve :
 
 
    1. Creditbit team Jančar Tjaša Kotnik Tjaša
    2. Skarlovnik/Pešić Skarlovnik Ana Pešić Jelena
    3. Fankhauser/Almer Fankhauser Daniela Almer Katharina
    4. Free style Kontrec Nina Pene Mojca
    5. Obernosterer/Frühgauer Obernosterer Maria Frühbauer Julia
    Lutter/Lakatos Lutter Eszter Lakatos Eniko
    Bečić/Radanović Bečić Dina Radanović Sara
    Deželak/Letnik Deželak Mojca Letnik Liza
    9. Talijanke Janet Zala Guggi Martina
    Hand A1 team Rapnik Elmina Turk Kaja
    Kersnik/Bevc Kersnik Kaja Bevc Nika
    Kobilica/Rozman Kobilca Taja Rozman Iza
  13. Bulc/Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    Saip/Weber Saip Penelope Weber Sophie
    Žužek/Špoljarilč Žužek Lana Špoljarič Zala
    Baron/Bukovec Baron Bernarda Bukovec Tina