Odbojka
 
 
 
 
 
Rezultati :
 
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1  A  15:00 2 Vrhunc / Vrhunc : Bahč / Muraurer 0:2 (15:21, 19:21) 40'
M2  B   2 VC Portorož : Ajkendi 1:2 (24:22, 19:21, 05:15) 62'
M3  C   2 Marovt / Bošnjak : Poole 2:1 (15:21, 21:19, 15:12) 60'
M4  D   2 Jerčič / Pribanič : Markovič Port 0:2 (20:22, 17:21) 38'
M5  A   2 Sberbank Ljubljana : Vrhunc / Vrhunc 2:0 (22:20, 21.13) 37'
M6  B   2 Pokeršnik/Boženk : VC Portorož 2:0 (21.13, 21:16) 30'
M7  C   2 Silić / Đorđević : Marovt / Bošnjak 2:1 (17:21, 21:10, 15:09) 52'
M8  D   2 Plahutnik / Košenina : Jerčić / Pribanić 2:1 (21:23, 21:19, 15:07) 57'
M9  A   2 Bahč / Muraurer : Sberbank Ljublljana 0:2 (15:21, 08:21) 35'
M10  B   2 Ajkendi : Pokeršnik / Boženk 0:2 (13:21, 14:21) 31'
M11  C   2 Poole : Silić / Đorđević 0:2 (15:21, 17:21) 40'
M12  D   2 Port / Markovič : Plahutnik / Košenina 0:2 (24:26, 19:21) 38'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M13 1/4 12:00 1 (1A) Sberbank Ljublljana (2B) Ajkendi 2:1 (21:11, 21:08) 31'
M14 1/4 13:00 1 (1D) Plahutnik / Košenina (2C) Marovt / Bošnjak 2:0 (21:17, 21:18) 37'
M15 1/4 14:00 1 (1B)  Pokeršnik / Boženk (2A) Bahč / Muraurer 2:1 (21:14, 17:21, 17:15) 55'
M16 1/4 15:00 1 (1C) Silić / Đorđević (2D) Port / Markovič 2:0 (21:16, 21:11) 36'
M17 1/2 16:00 1 Sberbank Ljublljana : Plahutnik / Košenina 2:0 (21:15, 21:10) 37'
M18 1/2 17:00 1 Pokeršnik / Boženk : Silić / Đorđević 1:2 (21:16, 27:29, 11:15) 60'
M19  3. 19:30 1 Plahutnik / Košenina : Pokeršnik / Boženk 0:2 (10:21, 13:21) 30'
M20 F 21:30 1 Sberbank Ljublljana : Silić / Đorđević 2:1 (21:14, 16:21, 15:11) 50'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mežica open 2017 - MOŠKI
 
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Sberbank Ljubljana   2:0 2:0 I.
 Pokeršnik Jan / Zemljak Nejc   (22:20, 21:13) (21:15, 21:8)
2  Vrhunc/Vrhunc 0:2   0:2 III.
 Vrhunc Gašper / Vrhunc Jernej (20:22, 13:21)   (15:21, 19:21)
3  Bahč/Murauer 0:2 2:0   II.
 Bahc Anze / Murauer Michael (15:21, 8:21) (21:15, 21:19)  
 
 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Pokeršnik/Boženk   2:0 2:0 I.
 Pokeršnik Danijel / Boženk Tadej   (21:13, 21:16) (21:13, 21:14)
2  VC Portorož 0:2   1:2 III.
 Dulai Aleksander / Grunwald Manuel (13:21, 16:21)   (24:22, 19:21, 5:15)
3  Ajkendi 0:2 2:1   II.
 Ivartnik Jure / Planinc Jan (13:21, 14:21) (22:24, 21:19, 15.5)  
 
 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Silić / Đorđević   2:1 2:0 I.
 Silić Filip / Đorđević Ivan   (17:21, 21:10, 15:9) (21:15, 21:17)
2  Marovt/Bošnjak 1:2   2:1 II.
 Marovt Nejc / Bošnjak Črtomir (21:17, 10:21, 9:15)   (15:21, 21:19, 15:12)
3  Poole 0:2 1:2   III.
 Poole Robert / Poole Ryan (15:21, 17:21) (21:15, 19:21, 12:15)  
 
 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  Plahutnik/Košenina   2:1 2:0 I.
 Plahutnik Gašper / Košenina Alan   (21:23, 21:19, 15:7) (26:24, 21:19)
2  Jerčić/Pribanić 1:2   0:2 III.
 Jerčić Marin / Pribanić Josip (23:21, 19:21, 7:15)   (20:22, 17:21)
3  Markovič/Port 0:2 2:0   II.
 Port Urh / Markovič Borut (24:26, 19:21) (22:20, 21:17)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 
 
    1. Sberbank Ljubljana Pokeršnik Jan Zemljak Nejc
    2. Silić / Đorđević Silić Filip Đorđević Ivan
    3. Pokeršnik/Boženk Pokeršnik Danijel Boženk Tadej
    4. Plahutnik/Košenina Plahutnik Gašper Košenina Alan
    5. Ajkendi Ivartnik Jure Planinc Jan
    Marovt/Bošnjak Marovt Nejc Bošnjak Črtomir
    Bahč/Murauer Bahc Anze Murauer Michael
    Markovič/Port Port Urh Markovič Borut
    9. Vrhunc/Vrhunc Vrhunc Gašper Vrhunc Jernej
    VC Portorož Dulai Aleksander Grunwald Manuel
    Poole Poole Robert Poole Ryan
     Jerčić/Pribanić Jerčić Marin  Pribanić Josip
  13. Bič plajers Ramšak Vid Primik Luka
    Rainer/Čuk Rainer Christian Čuk David
    Ekipaodjučer Prikeržnik Matej Stravnik Samo
    Lombi/Kamara Lombi Patrick Kamara Abu Bakarr
  17. Maze/Ocepek Maze Mark Ocepek Damir
    Bitfit fitnes center Prikeržnik Jernej Bogataj Žiga
    Lednik/Mori Mori Žiga Lednik Nace
    Golob/Šavc Golob Peter Luka Šavc Peter