Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2017 - razpored MOŠKI
 
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1  B  9:00 C  Erpič / Kosmina  Port / Markovič  2:0 (21:19, 21:12) 39'
M2  A  9:00  1  Krže / Novak  Tepić / Plahutnik  2:0 (23:21. 21:15)  38'
M3  C  9:50  1  Potočnik / Jakopin  Videčnik / Akrap  1:2 (21:14, 27:29, 13:15) 57'
M4  D  9:50  4  Marovt / Bošnjak  Bogožalec / Grut  1:2 (21:17, 11:21, 12:15) 51'
M5  B  10:40  C  Pokeršnik / Boženk  Erpič / Kosmina  2:0 (21:18, 21:13) 36'
M6  A  10:40  1  Drobnič / Košenina  Krže / Novak  2:0 (21:14, 21:17) 34'
M7  C  11:30  1  Možič / Udrih  Potočnik / Jakopin  0:2 (14:21, 10:21) 32'
M8  D  11:30  4  Dulai / Grunwald  Marovt / Bošnjak  0.2 (13:21, 17:21)  23'
M9  B  12:20  C  Port / Markovič  Pokeršnik / Boženk  0:2 (11:21, 12:21) 28'
M10  A  12:20  1  Tepić / Plahutnik  Drobnič / Košenina  0:2 (8:21, 15:21) 29'
M11  C  13:10  1  Videčnik / Akrap  Možič / Udrih  2:0 (21:16, 21:6) 26'
M12  D  13.10  4  Bogožalec / Grut  Dulai / Grunwald  2:1 (15:21, 21:9, 15:12) 46'
M13 1/4  16:30  C  Pokeršnik/Boženk [1B]  Krže / Novak [2A]  2:0 (21:13, 21:15) 30'
M14 1/4  18:10  C  Bogožalec / Grut [1D]  Potočnik / Jakopin [2C]  0:2 (23:25, 15:21) 41'
M15 1/4  19.50  C  Drobnič/Košenina [1A]  Erpič / Kosmina [2B]  2:0 (21:10, 21:11) 28'
M16 1/4  21:30  C  Videčnik / Akrap [1C]  Marovt / Bošnjak [2D]  0:2 (14:21, 20:22) 37'
t. sk. ura igr. ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M17 1/2 16:30 C  Drobnič / Košenina  Potočnik / Jakopin  1:2 (21:19, 17:21, 9:15) 48'
M18 1/2  17:30 C  Pokeršnik / Boženk  Marovt / Bošnjak  2:0 (21:17, 21:13) 33'
M19  3.  19:30 C  Drobnič / Košenina  Marovt / Bošnjak  2:1 (21:19, 19:21, 15:13) 52'
M20 F  21:30 C  Potočnik / Jakopin  Pokeršnik / Boženk  0:2 (12:21, 12:21) 34'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2017 - SKUPINE MOŠKI
 
 

SKUPINA "A"

1 2 3

M

1  Drobnič / Košenina   2:0 2:0 I
 Drobnič / Košenina   (21:14, 21:17)  (21:8, 21:15)
2  Beachteam Iplus  0:2   2:0  II
 Krže / Novak  (14:21, 17:21)    (23:21, 21:15)
3  ŠD Ludus Eles 0:2  0:2    III
 Tepić / Plahutnik  (8:21, 15:21)  (21:23, 15:21)  

 

 

SKUPINA "B"

1 2 3

M

1  Pokeršnik / Boženk   2:0 2:0 I
 Pokeršnik / Boženk    (21:18, 21:13)  (21:11, 21:12)
2  Erpič / Kosmina  0:2    2:0  II
 Erpič / Kosmina (18:21, 13:21)    (21:19, 21:12)
3  Port / Markovič  0:2 0:2    III
 Port / Markovič  (11:21, 12:21)  (19:21, 12:21)  

 

 

SKUPINA "C"

1 2 3

M

1  Zmvf primafoto adidas obj. nar.   0:2 0:2 III
 Možič / Udrih    (14:21, 10:21)  (16:21, 6:21)
2  Vid&Jerry 2:0   1:2 II
 Potočnik / Jakopin  (21:14,21:10    (21:14,27:29,13:15)
3  Bistrica Team 2:0 2:1   I
 Videčnik / Akrap  (21:16, 21:6)  (14:21,29:27,15:13)  

 

 

SKUPINA "D"

1 2 3

M

1  VC Portorož    0:2 1:2 III
 Dulai / Grunwald    (13:21, 17:21)  (21:15,9:21,12:15)
2  Marovt / Bošnjak 2:0   1:2  II
 Marovt / Bošnjak  (21:13,21.17)    (21:17,11:21,12:15)
3  Bogožalec / Grut  2:1 2:1   I
 Bogožalec / Grut  (15:21,21:9,15:12)  (17:21,21:11,15:12)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Kranj 2017 - lestvica MOŠKI
 

VRSTNI RED

 
   1.  Pokeršnik / Boženk  Pokeršnik Danijel  Boženk Tadej
   2.  Vid & Jerry  Potočnik Jernej  Jakopin Vid
   3.  Drobnič / Košenina  Drobnič Sergej  Košenina Alan
   4.  Marovt / Bošnjak  Marovt Nejc  Bošnjak Črt
   5.  Bistrica team  Videčnik Matic  Akrap Niko
     Erpič / Kosmina  Erpič Grega  Kosmina Martin
     Bogožalec / Grut  Bogožalec Aljoša  Grut Andrej
     Beachteam Iplus  Krže Uroš  Novak Iztok
  9.  ŠD Ludus Eles  Tepić Aleksander  Plahutnik Gašper
     Markovič / Port  Port Urh  Markovič Borut
     Zmvf primaf. adidas obj. nar  Možič Rok  Udrih Jaka
     VC Portorož  Dulai Alesander  Grunwald Manuel
  13.  Maraž / Marušič  Maraž Mark  Marušič Blaž
     Esse  Kegljevič Aleš  Peljhan Žiga
     11:6 tim  Žavbi Jurij  Ribič Aleksander
  17.  ŠD Loka ŽBK I  Smrke Tom  Valenčič Martin
     Ludi gri  Mihelčič Gregor  Gornik Aljaž
     Erpič / Berk  Berk Matevž  Erpič Uroš
     Rotar / Podobnik  Rotar Bor Jese  Podobnik Teo
     Žižmund / Pernuš  Žižmund Aljoša  Pernuš Gregor
     ŠD Loka ŽBK II  Vidmar Žiga  Smrke Sašo
     Cestnik / Marovt  Cestnik Goran  Marovt Anže
     Limeni  Pucnik Luka  Kukuljan Teo