Odbojka
 
 
 
 
 
DP 2017 - člani - kvalifikacije - RAZPORED
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultati čas
1. krog
1 Žavbi / Ribič : Pucnik / Kukuljan 2:0 (15:10, 17:15) 25'
2 Cestnik / Marovt  -- / -- bye  
3 Vidmar / Smrke  -- / -- bye  
4 Berk / Erpič  -- / -- bye  
5 Mihelčič / Gornik  -- / -- bye  
6 Primec / Lobnik  -- / -- bye  
7 Videčnik / Akrap  -- / -- bye  
8 Kegljevič / Peljhan  -- / -- bye  
2. krog   
9 Erpič / Kosmina : Žavbi / Ribič 2:0 (15:7, 15:6) 23'
10 Cestnik / Marovt : Maraž / Marušič 0:2 (15:17, 8:15)  28'
11 Port / Markovič : Vidmar / Smrke 2:1 (15:10, 9:15, 12:9)  38'
12 Berk / Erpič : Smrke / Valenčič 0:2 (10:15, 10:15)  20'
13 Tepić / Plahutnik : Mihelčič / Gornik 2:0 (15:13, 15:10) 21'
14 Primec / Lobnik : Rotar / Podobnik 0:2 (b.b.) 0'
15 Žižmund / Pernuš : Videčnik / Akrap 1:2 (16:14, 3:15, 8:12) 37'
16 Kegljevič / Peljhan : Krže Novak 0:2 (13:15, 13:15) 25'
poraženci - 17. mesto
17  -- / --  Žavbi / Ribič  bye  
18  Cestnik / Marovt  -- / --  bye  
19  -- /--  Vidmar / Smrke  bye  
20  Berk / Erpič  -- / --  bye  
21  -- / --  Mihelčič / Gornik  bye  
22  Primec / Lobnik  -- / --  bye  
23  -- / --  Žižmund / Pernuš  bye  
24  Kegljevič / Peljhan  Pucnik / Kukuljan 2:0 (15:13, 15:8)  24'
3. krog
25  Erpič / Kosmina  Maraž / Marušič 2:0 (15:13, 18:16)  31'
26  Port / Markovič  Smrke / Valenčič 2:1 (12:15, 15:7, 12:9)  38'
27  Tepić / Plahutnik  Rotar / Podobnik 2:1 (15:10, 12:15, 12:9)  42'
28  Videčnik / Akrap  Krže / Novak 0:2 (10:15, 10:15)  26'
poraženci - 13. mesto
29  Kegljevič / Peljhan  Žižmund / Pernuš  2:0 (18:16, 15:10) 27'
30  Primec / Lobnik  Mihelčič / Gornik  0:2 (b.b.) 0'
31  Berk / Erpič  Vidmar / Smrke  2:0 (15:12, 15:8) 24'
32  Cestnik / Marovt  Žavbi / Ribič  1:2 (15:10, 7:15, 7:12) 33'
poraženci - 9. mesto
33  Kegljevič / Peljhan  Smrke / Valenčič  2:0 (15:10, 15:7) 19'
34  Mihelčič / Gornik  Maraž / Marušič  0:2 (17:19, 10:15)  33'
35  Berk / Erpič  Videčnik / Akrap  0:2 (13:15, 12:15)  25'
36  Žavbi / Ribič  Rotar / Podobnik  2:0 (15:13, 15:6) 25'
4. krog
37  Erpič / Kosmina  Port / Markovič 1:2 (15:13, 13:15, 8:12) 39'
38  Tepić / Plahutnik  Krže / Novak 1:2 (15:10, 12:15, 4:12) 37'
poraženci - 7. mesto
39  Kegljevič / Peljhan  Maraž / Marušič 1:2 (13:15, 15:8, 9:12) 39'
40  Videčnik / Akrap  Žavbi / Ribič  2:0 (15:11, 15:12) 26'
poraženci - 5. mesto
41  Maraž / Marušič  Tepić / Plahutnik 0:2 (10:15, 16:18) 31'
42  Videčnik / Akrap  Erpič / Kosmina 1:2 (9:15, 15:12, 10:12) 36'
    dodatna tekma za 5 ekipo na gl. turnirju    
43  Maraž / Marušič  Videčnik / Akrap  1:2 (15:6, 10:15, 12:14)  35'