Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal - mladi
 

Čatežke toplice

 

Vstop v bazenski kompleks samo s kartami za kopanje (igralci bodo prejeli karte).

 
Prve tri ekipe prejmejo praktične nagrade in kolajne, prvo uvrščena ekipa dobi pokal
 

Ekipe se morajo javiti vodstvu tekmovanja najkasneje 30 minut pred predvidenim začetkom (od števila prisotnih ekip bo odvisen sistem tekmovanja).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
petek 11.08.2017 ob 13:00
 
               
U21    Dulai/Grunwald  Dulai Aleksander 1997  Grunwald Manuel 2000 105
   Bošnjak/Stružnik  Bošnjak Črtomir 2000  Stružnik Andraž 2000 95
   Mori/Pušnik  Mori Žiga 2000  Pušnik Matevž 1999 45
moški    Marovt/Bračko  Marovt Anže 2001  Bračko Rok 2004 25
   Rotar/Podobnik  Rotar Bor Jese 1999  Podobnik Teo 1999 25
             
               
U21    Bulc Zdešar  Bulc Katarina 2001  Zdešar Nina 2002 170
   Kobilica/Rozman  Kobilica Taja 1999  Rozman Iza 1998 100
   Niki  Hrovat Nika 1998  Benedik Bevc Nika 1998 95
ženske    Špoljarič Žužek  Žužek Lana 2001  Špoljarič Zala 2002 95
             
             
               
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sobota 12.08.2017 ob 9:00 (U13) - U17 - po turnirju U13 vendar ne pred 13:00
 
               
U13    Okorn-Marovt Calcit  Okorn Miha 2005  Marovt Luka 2005 200
   Nejc&Rok  Najdič Nejc 2006  Drobnič Rok 2006 125
   K Nu VIENpi  Mugerli Benjamin 2006  Jeklin Vasja 2006 110
dečki    Gnamuš/Popovič  Gnamuš Klemen 2005  Popovič Jan 2005 80
             
             
               
U13    Multi Team  Gorjup Ula 2005  Zagajšek Tiana 2005 155
   Cestnik team 2  Šalej Živa 2005  Jelen Lara 2005 110
   Ana/Neža  Zajc Ana 2005  Jarc Neža 2005 90
deklice    Hop team  Hotič Tia 2006  Poznajelšek Inja 2006 55
   Cestnik team 3  Donko Zoja 2008  Donko Živa 2006 55
             
               
U17    Stožir/Fužir  Stožir Luka 2002  Fužir Urban 2002 170
   Marovt/Bračko  Marovt Anže 2001  Bračko Rok 2004 140
   ZaloŠerpa  Založnik Tilen 2001  Šerkezi Jan 2002 95
dečki    Terglav/Šen  Terglav Luka 2001  Šen Klemen 2002 55
   VIENpi Primzi  Blažič Jakob 2001  Jekli Primož 2004 55
   Cestnik volley  Matko NIk 2003  Vodovnik Aljaž 2003 15
               
U17    Špoljarič/Žužek  Žužek Lana 2001  Špoljarič Zala 2002 185
   Bulc/Zdešar  Bulc Katarina 2001  Zdešar Nina 2002 130
   Ajga  Kuhar Gaja 2003  Kuhar Ajda 2003 125
deklice    Cestnik team 1  Zbičajnik Iza 2003  Marolt Maja 2003 125
   Deja&Lana  Benussi Amedea 2002  Pavlovič Lana 2002 110
   Umnik Živković  Umnik Hana 2003  Živković Mia Lola 2002 95
               
 
 
 
 
 
 
 
 
 
nedelja 13.08.2017 ob 9:00 (U15) - U19 -po turnirju U15 vendar ne pred 13:00
 
               
U15    ZMVF Ludus Rokidino  Bračko Rok 2004  Vinkovič Dino 2003 185
   ŠD Loka  Travnik Mohor 2004  Suhadolnik Nejc 2004 170
   Rus-Kržič  Rus Luka 2003  Kržič Janž 2003 140
dečki    Zajc/Prevorčnik  Zajc Žan 2003  Prevorčnik Jaka 2003 95
   Cestnik volley  Matko Nik 2003  Vodovnik Aljaž 2003 77
   Cestnik volley 2  Cestnik Kimi 2004  Donaj Magašić  Dorijan 2003 70
               
U15    Cestnik team 1  Zbičajnik Iza 2003  Marolt Maja 2003 185
   Ajga  Kuhar Gaja 2003  Kuhar Ajda 2003 155
   Asja/Ira  Kadunc Ira 2003  Šen Asja 2003 140
deklice    T&T  Bengez Tina 2003  Natek Taja 2003 125
   Pia & Anja  Kolmanič Anja 2003  Krajcar Pia 2004 95
   Taja/Dora  Lapajne Taja 2003  Šinkovec Dora 2003 80
               
U19    Bošnjak/Stružnik  Bošnjak Črtomir 2000  Stružnik Andraž 2000 140
   Rotar/Podobnik  Rotar Bor Jese 1999  Podobnik Teo 1999 110
   Grunwald/Valenčič  Valenčič Martin 1999  Grunwald Manuel 2000 100
moški    Mori/Pušnik  Mori Žiga 2000  Pušnik Matevž 1999 95
   Rus-Travnik  Rus Jakob 2000  Travnik Toni 2002 85
   Stožir/Fužir  Stožir Luka 2002  Fužir Urban 2002 85
               
U19    Bulc Zdešar  Bulc Katarina 2001  Zdešar Nina 2002 125
   Kobilca/Morgan  Kobilca Taja 1999  Morgan Urška 2000 95
   Deja&Lana  Benussi Amedea 2002  Pavlovič Lana 2002 85
ženske    Špoljarič Žužek  Žužek Lana 2001  Špoljarič Zala 2002 80
   Umnik/Živkovič  Umnik Hana

2003

 Živkovič Mia Lola

2002

55
   Babnik Jeglič(Gril  Babnik Jeglič Ana 2002  Gril Jerca 2002 45