Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal mladi U15
 
Pokal Slovenije - U15 - REZULTATI - DEČKI
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1  A  9:00 3 Zajc/Prevočnik : Cestnik volley 2 2:0 (15:11, 15:04) 25'
M2  B   3 Rus-Kržič : Cestnik volley 0:2 (11:15, 09:15) 25'
M3  A   3 ZMVF Ludus Rokidino : Zajc/Prevočnik 2:1 (04:15, 15:10, 12:05) 35'
M4  B   3 ŠD Loka : Rus-Kržič 2:1 (15:12, 18:20, 12:07) 41'
M5  A   2 Cestnik volley 2 : ZMVF Ludus Rokidino 0:2 (08:15, 05:15) 20'
M6  B   3 Cestnik volley : ŠD Loka 0:2 (12:15, 12:15) 23'
M7 1/2   2 ZMVF Ludus Rokidino : Cestnik volley 2:0 (15:06, 15:10) 17'
M8 1/2   3 ŠD Loka : Zajc/Prevočnik 0:2 (09:15, 13.15) 30'
M9  3.   2 Cestnik volley : ŠD Loka 1:2 (15:13, 09:15, 04:12) 35'
M10 F   3 ZMVF Ludus Rokidino : Zajc/Prevočnik 2:1 (15:11, 12:15, 12:08) 35'
 

Pokal Slovenije - U15 - DEČKI - končni vrstni red

 
    1. ZMVF Ludus Rokidino Bračko Rok Vinkovič Dino
    2. Zajc/Prevočnik Zajc Žan Prevorčnik Jaka
    3. ŠD Loka Travnik Mohor Suhadolnik Nejc
    4. Cestnik volley Matko Nik Vodovnik Aljaž
    5. Cestnik volley 2 Cestnik Kimi Donaj Magašić Dorijan
    Rus-Kržič Rus Luka Kržič Janž
Pokal Slovenije - U15 - REZULTATI - DEKLICE
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1  A  9:00 1 T&T : Taja/Dora 2:0 (15:10, 15:08) 26'
M2  B   2 Asja/Ira : Pia & Anja 2:0 (15:09, 15:09) 26'
M3  A   1 Cestnik team 1 : T&T 2:0 (15:07, 15:09) 20'
M4  B   2 Ajga : Asja/Ira 2:0 (15:04, 15:08) 18'
M5  A   1 Taja/Dora : Cestnik team 1 0:2 (07:15, 04:15) 15'
M6  B   2 Pia & Anja : Ajga 0:2 (10:15, 13:15) 23'
M7 1/2   1 Cestnik team 1 : Asja/Ira 2:0 (15:05, 15:11) 25'
M8 1/2   2 Ajga : T&T 2:0 (15:08, 15:12) 26'
M9  3.   1 Asja/Ira : T&T 1:2 (11:15, 15:09, 11:13) 36'
M10 F   1 Cestnik team 1 : Ajga 2:1 (15:11, 08:15, 12:10) 39'
 

Pokal Slovenije - U15 - DEKLICE - končni vrstni red

 
    1. Cestnik team 1 Zbičajnik Iza Marolt Maja
    2. Ajga Kuhar Gaja Kuhar Ajda
    3. T&T Bengez Tina Natek Taja
    4. Asja/Ira Kadunc Ira Šen Asja
    5. Taja/Dora Lapajne Taja Šinkovec Dora
    Pia & Anja Kolmanič Anja Krajcar Pia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokal mladi U19
 
Pokal Slovenije - U19 - REZULTATI - MOŠKI
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1    14:00 3 Rotar/Podobnik : Stožir/Fužir 0:2 (12:15, 14:16) 25'
M2     3 Marolt/Bračko : Rus-Travnik 2:1 (14:16, 15:09, 12:10) 34'
M3     3 Stožir/Fužir : Marolt/Bračko 1:2 (15:11, 13:15, 10:12) 35'
M4     3 Bošnjak/Stružnik : Rotar/Podobnik 0:2 (13:15, 10:15) 29
M5     3 Marolt/Bračko : Bošnjak/Stružnik 0:2 (05:15, 06:15) 28''
M6     2 Rus-Travnik : Stožir/Fužir 0:2 (12:15, 13:15) 27'
M7     2 Bošnjak/Stružnik : Rus-Travnik 2:0 (15:08, 15:07) 21'
M8     3 Rotar/Podobnik : Marolt/Bračko 2:0 (15:10, 15:13) 24'
M9     2 Rus-Travnik : Rotar/Podobnik 0:2 (13:15, 05:15) 23'
M10     2 Stožir/Fužir : Bošnjak/Stružnik 0:2 (10:15, 12:15) 20'
 

Pokal Slovenije - U19 - MOŠKI - končni vrstni red

 
    1. Bošnjak/Stružnik Bošnjak Črtomir Stružnik Andraž
    2. Rotar/Podobnik Rotar Bor Jese Podobnik Teo
    3. Stožir/Fužir Stožir Luka Fužir Urban
    4. Marolt/Bračko Marolt Anže Bračko Rok
    5. Rus-Travnik Rus Jakob Travnik Toni
 
Pokal Slovenije - U19 - REZULTATI - ŽENSKE
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1  A  13:00 2 Špoljarič Žužek : Babnik Jeglič/Gril 2:0 (15:11, 15:06) 20'
M2  B   2 Deja&Lana : Umnik/Živkovič 2:0 (16:14, 15:10) 26'
M3  A   1 Bulc Zdešar : Špoljarič Žužek 1:2 (16:14, 15:09, 09:12) 40'
M4  B   2 Kobilca/Morgan : Deja&Lana 1:2 (11:15, 15:07, 09:12) 33'
M5  A   1 Babnik Jeglič/Gril : Bulc Zdešar 0:2 (08:15, 08:15) 18'
M6  B   2 Umnik/Živkovič : Kobilca/Morgan 0:2 (05:15, 05:15) 20'
M7 1/2   2 Špoljarič Žužek : Kobilca/Morgan 2:0 (15:07, 15:09) 23'
M8 1/2   1 Deja&Lana : Bulc Zdešar 1:2 (12:15, 17:15, 02:12) 35'
M9  3.   1 Kobilca/Morgan : Deja&Lana 1:2 (16:14, 14:16, 05:12) 37
M10 F   1 Špoljarič Žužek : Bulc Zdešar 2:0 (15:12, 15:10) 25'
 

Pokal Slovenije - U19 - ŽENSKE - končni vrstni red

 
    1. Špoljarič Žužek Žužek Lana Špoljarič Zala
    2. Bulc Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    3. Deja&Lana Benussi Amedea Pavlovič Lana
    4. Kobilca/Morgan Kobilca Taja Morgan Urška
    5. Babnik Jeglič/Gril Babnik Jeglič Ana Gril Jerca
    Umnik/Živkovič Umnik Hana Živkovič Mia Lola