Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije U13
 
Pokal Slovenije - U13 - REZULTATI - DEČKI
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1    9:00   Okorn-Marovt Calcit : Gnamuš/Popovič 2:0 (15:04, 15:04) 12'
M2       Nejc&Rok : K Nu VIENpi 2:1 (17:19, 15:11, 12:06) 35'
M3       Gnamuš/Popovič : K Nu VIENpi 0:2 (13:15, 04:15) 17'
M4       Okorn-Marovt Calcit : Nejc&Rok 2:p0 (15:11, 15:12) 23'
M5       Nejc&Rok : Gnamuš/Popovič 2:0 (15:03, 15:00) 11'
M6       K Nu VIENpi : Okorn-Marovt Calcit 0:2 (09:15, 08:15) 16'
 

Pokal Slovenije - U13 - DEČKI - končni vrstni red

 
    1. Okorn-Marovt Calcit Okorn Miha Marovt Luka
    2. Nejc&Rok Najdič Nejc Drobnič Rok
    3. K Nu VIENpi Mugerli Klemen Jeklin Vasja
    4. Gnamuš/Popovič Gnamuš Klemen Popovič Jan
 
Pokal Slovenije - U13 - REZULTATI - DEKLICE
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1    9:00   Cestnik team 2 : Cestnik team 3 2:1 (15:12, 10:15, 12:05) 30'
M2       Ana/Neža : Hop team 2:0 (15:08, 15:12) 20'
M3       Cestnik team 3 : Ana/Neža 1:2 (17:15, 14:16, 10:12) 43'
M4       Multi team : Cestnik team 2 2:1 (15:13, 15:17, 12:05) 30'
M5       Ana/Neža : Multi Team 0:2 (10:15, 10:15) 20'
M6       Hop team : Cestnik team 3 0:2 (08:15, 11:15) 16'
M7       Multi Team : Hop team 2:0 (15:05, 15:05) 11'
M8       Cestnik team 2 : Ana/Neža 0:2 (06:15, 09:15) 17'
M9       Hop team : Cestnik team 2 0:2 (06:15, 06:15) 17'
M10       Cestnik team 3 : Multi Team 0:2 (05:15, 07:15) 15'
 

Pokal Slovenije - U13 - DEKLICE - končni vrstni red

 
    1. Multi Team Gorjup Ula Zagajšek Tiana
    2. Ana/Neža Zajc Ana Jarc Neža
    3. Cestnik team 2 Šalej Živa Jelen Lara
    4. Cestnik team 3 Donko Zoja Donko Živa
    5. Hop team Hotič Tia Poznajelšek Inja
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije U17
 
Pokal Slovenije - U17 - REZULTATI - MOŠKI
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1  A  13:30 2 Terglav/Šen : Cestnik volley 1:2 (13:15, 15:06, 09:12) 32'
M2  B   3 ZaloŠerpa : VIENpi Primzi 2:0 (15:07, 15:06) 20'
M3  A   2 Stožir/Fužir : Terglav/Šen 2:0 (15:11, 15:12) 23'
M4  B   3 Marovt/Bračko : ZaloŠerpa 2:1 (15:10, 13:15, 12:08) 35'
M5  A   2 Cestnik volley : Stožir/Fužir 0:2 (05:15, 07:15) 15'
M6  B   3 VIENpi Primzi : Marovt/Bračko 0:2 (09:15, 07:15) 17'
M7 1/2   2 Stožir/Fužir : ZaloŠerpa 2:0 (15:09, 15:07) 20'
M8 1/2   3 Marovt/Bračko : Cestnik volley 2:0 (15:05, 15:05) 16'
M9  3.   3 ZaloŠerpa : Cestnik volley 2:0 (15:10, 15:05) 20'
M10 F   3 Stožir/Fužir : Marovt/Bračko 2:1 (15:13, 12:15, 12:09) 35'
 

Pokal Slovenije - U17 - MOŠKI - končni vrstni red

 
    1. Stožir/Fužir Stožir Luka Fužir Urban
    2. Marovt/Bračko Marovt Anže Bračko Rok
    3. ZaloŠerpa Založnik Tilen Šerkezi Jan
    4. Cestnik volley Matko Nik Vodovnik Aljaž
    5. Terglav/Šen Terglav Luka Šen Klemen
    VIENpi Primzi Blažič Jakob Jeklin Primož
 
Pokal Slovenije - U17 - REZULTATI - ŽENSKE
t. sk. ura igr.  ekipa 1 ekipa 2 rezultat čas
M1  A  13:30 1 Cestnik team 1 : Umnik Živkovič 2:0 (15:11, 15:09) 20'
M2  B   1 Ajga : Deja&Lana 0:2 (06:15, 09:15) 23'
M3  A   1 Špoljarič/Žužek : Cestnik team 1 2:0 (15:08, 15:09) 17'
M4  B   1 Bulc/Zdešar : Ajga 2:0 (15:10, 15:11) 22'
M5  A   1 Umnik Živkovič : Špoljarič/Žužek 0:2 (06:15, 11:15) 21'
M6  B   1 Deja&Lana : Bulc/Zdešar 2:1 (10:15, 15:08, 12:10) 41'
M7 1/2   1 Špoljarič/Žužek : Bulc/Zdešar 2:0 (15:13, 17:15) 26'
M8 1/2   2 Deja&Lana : Cestnik team 1 2:0 (15:13, 15:09) 33'
M9  3.   1 Bulc/Zdešar : Cestnik team 1 2:0 (16:14, 17:15) 30'
M10 F   2 Špoljarič/Žužek : Deja&Lana 2:1 (11:15, 15:03, 12:05) 37'
 

Pokal Slovenije - U17 - ŽENSKE - končni vrstni red

 
    1. Špoljarič/Žužek Žužek Lana Špoljarič zala
    2. Deja&Lana Benussi Amedea Pavlovič Lana
    3. Bulc/Zdešar Bulc Katarina Zdešar Nina
    4. Cestnik team 1 Zbičajnik Iza Marolt Maja
    5. Umnik Živković Umnik Hana Živković Mia Lola
    Ajga Kuhar Gaja Kuhar Ajda