novice

9.9.2017
Slovenska odbojkarja na mivki Nejc Zemljak in Jan Pokeršnik sta na turnirju svetovne lige v Montpellieru opravila z vso konkurenco in se veselila prve turnirske zmage v svetovni konkurenci. Slovenca sta bila v finalu, s 26:24 in 21:14 boljša od Čehov Ondreja Perušiča in Davida Schweinerja.

9.9.2017
Slovenski odbojkarici na mivki Špela Morgan in Tajda Lovšin sta na evropskem prvenstvu do 20 let v italijanskem Vulcanu osvojili deveto mesto. Črtomir Bošnjak in Nejc Marovt se nista uspela uvrstiti med najboljših 24 dvojic.

3.9.2017
V Murski Soboti je v organizaciji razvojnega centra odbojke na mivki Cona.center potekalo srednjeevropsko prvenstvo v kategoriji do 16 let, na katerem so zelo uspešno nastopile tudi slovenske dvojice, ki so na prvenstvu osvojile štiri kolajne.

27.8.2017
Mlada slovenska odbojkarja na mivki Rok Možič in Jaka Udrih sta na evropskem prvenstvu do 18 let v Kazanu osvojila 9. mestu. Nina Zdešar in Katarina Bulc sta tekmovanje zaključili na 17. mestu.

20.8.2017
V Portorožu se je včeraj z večernimi finali uspešno zaključil mednarodni turnir odbojke na mivki Vzajemna Portorož Open 2017. V sklepni del tekmovanja so se uvrstile štiri slovenske dvojice, med katerimi sta najbolje igrali aktualni državni prvakinji Tjaša Jančar in Tjaša Kotnik, ki sta osvojili četrto mesto.