novice

12.10.2014
V organizaciji Katarske akademije za odbojko na mivki v Dohi poteka trenerski seminar 1. stopnje za odbojko na mivki, ki se ga je udeležilo 32 trenerjev iz 14 arabskih, azijskih in evropskih držav. Seminarja sta se udeležila tudi Simon Krakar in Martina Jakob Emeršič, ki bo v Katarju tudi predavala.

21.9.2014
Slovenski odbojkarji in odbojkarice na mivki se z Danske vračajo z zmago na kvalifikacijskem turnirju 2. kroga za nastop na olimpijskih igrah v Riu de Janieru. V finalnih obračunih so bili fantje boljši od Hrvatov, dekleta pa so premagala Danke.

21.9.2014
V Turčiji se je zaključilo evropsko prvenstvo do 22. leta starosti, na katerem sta slovenska predstavnika Jernej Tomazin in Simon Košir osvojila 17. mesto. Naša odbojkarja na mivki sta se uspešno prebila iz predtekmovalne skupine, nato pa v boju za osmino finala izgubila proti Avstrijcema Lorenzu Petutschnigu in Tobiasu Winterju.