nov uporabnik
zapomni si

novice

22.9.2013
Slovenska ženska reprezentanca v sedeči odbojki je na evropskem prvenstvu, ki je letos potekalo v Varšavi v boju za bronasto medaljo premagala Nizozemsko s 3:2.

27.8.2012
Tega prestižnega tekmovanja se je udeležilo 17 ekip (10 moških ekip in 7 ženskih ekip) iz kar devetih društev gluhih in naglušnih iz cele Slovenije. Skupaj se je turnirja udeležilo 34 športnikov in zelo veliko število navijačev in ljubiteljev tega atraktivnega športa. Prvenstvo se je odvijalo na dveh lokacijah; Športni park Ranca in Športni park Spuhlja na Ptuju.

17.10.2011
Po tednu dni napetih bojev se je pred dnevi končalo tudi evropsko prvenstvo v sedeči odbojki za moške in ženske, ki je potekalo v Rotterdamu na Nizozemskem med 9. in 15. oktobrom. Prvenstva se je udeležila tudi bronasta ekipa slovenskih ženskih odbojkaric, ki je dostojno branila barve naše države in ob koncu osvojila odlično četrto mesto.