Odbojkarska zveza Slovenije

Klemen Brumec

ACH VOLLEY DO DVANAJSTE POKALNE LOVORIKE

Odbojkarji ACH Volleyja so v finalu zaključnega turnirja pokala Slovenije v Kamniku premagali Merkur Maribor s 3:1 (-22, 22, 17, 14). Za Ljubljančane, ki so v polfinalu s 3:0 premagali hišo na kolesih Triglav, je to dvanajsta pokalna lovorika.

Preberi več

V FINALU TUDI MERKUR MARIBOR

Odbojkarji Merkur Maribora so drugi finalist letošnjega zaključnega turnirja pokala Slovenije. V dramatičnem obračunu so po dveh urah in pol igranja s 3:2 (-20, 29, -23, 23, 11) premagali prireditelje turnirja, Calcit Volley.

Preberi več

MARIBORčANKE DO OSEMNAJSTE POKALNE LOVORIKE

Odbojkarice Nove KBM Branika so v finalu zaključnega turnirja pokala Slovenije premagale Calcit Volley s 3:2 (21, -19, 24, -17, 15) in še osemnajstič v zgodovini kluba prišle do pokalne lovorike.

Preberi več

MARIBORčANKE PRVE FINALISTKE POKALA SLOVENIJE

V prvi tekmi polfinala pokala Slovenije so v Kamniku odbojkarice Nove KBM Branika s 3:0 (22, 13, 13) premagale Luko Koper. S kom se bodo v soboto pomerile v finalu, ki se bo začel ob 18. uri, bo znano po večernem obračunu med domačim Calcit Volleyjem in SIP Šempetrom.

Preberi več

V KAMNIKU PONOVITEV LANSKOLETNEGA FINALA

Odbojkarice Calcit Volleyja so v drugi polfinalni tekmi zaključnega turnirja pokala Slovenije premagale SIP Šempeter s 3:1 (-15, 18, 15 14) in se bodo v soboto, ob 18. uri, v velikem finalu pomerile z Novo KBM Branikom.

Preberi več
Aleš Oblak/CEV

ODBOJKARJI TA VIKEND ZA POKALNO LOVORIKO

V petek se bodo v ŠD Kamnik začeli obračuni zaključnega turnirja Pokala Slovenije, na katerem bodo nastopile po štiri najboljše ženske in moške ekipe v letošnjem tekmovanju. Naslov prvakinj bodo branili odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana in odbojkarice Calcit Volleyja.

Preberi več
Damjan Barut

TUDI KAMNIčANKE NA ZAKLJUčNI TURNIR

Na povratni tekmi četrtfinala pokala Slovenije so odbojkarice Calcit Volleyja v Kopru tudi v drugo premagale Ankarančanke z 0:3 (-18, -18, -23) in se uvrstile na zaključni turnir, ki ga bodo 17. in 18. januarju gostile v Kamniku.

Preberi več

V KOPRU POTRDITI NASTOP NA ZAKLJUčNEM F4

Moška ekipa Calcit Volleyja se je na zaključni turnir Pokala Slovenije že uvrstila, ženska mora to potrditi v sredo, ko jo v Kopru, ob 19.30, čaka povratna tekma z Ankaranom. Na prvi so s 3:0 (21, 13, 22) slavile branilke pokalnega naslova.

Preberi več
FIVB

ZAKLJUčNI TURNIR POKALA SLOVENIJE V KAMNIKU

Zaključni turnir tekmovanja za Pokal Slovenije za sezono 2019/20 bo gostil Kamnik. V boj za pokalno lovoriko se bodo podale po štiri najboljše ekipe v moški in ženski konkurenci, naslov prvakov pa bosta branila ACH Volley Ljubljana in Calcit Volley.

Preberi več
Aleš Oblak

ŠE ZMAGO ODDALJENE OD ZAKLJUčNEGA TURNIRJA

Odbojkarice Calcit Volleyja so v prvi četrtfinalni tekmi pokala Slovenije pred svojimi navijači brez večjih težav premagale Ankaran s 3:0 (21, 13, 22). Povratna tekma bo na sporedu v sredo, 11. decembra.