Kongresni trg Ljubljana - petek 03.08.2018 |
ženske - U18 - za 3.mesto | ||||
Iza Zbičajnik / Maja Marolt | : Žana Kordež / Gaja Urbanč Đukić | 2:0 | (21:14, 21:14) | |
moški - U18 - za 3. mesto | ||||
Jaka Jevšnik / Uroš Štefanič | : Urban Fužir / Žak Pšaker | 0:2 | (23:25, 13:21) | |
ženske - U18 - finale | ||||
Zala Špoljarič / Lana Žužek | : Nina Zdešar / Katarina Bulc | 2:1 | (17:21, 21:16, 15:11) | |
moški - U18 - finale | ||||
Rok Možič / Jaka Udrih | : Toni Travnik / Tilen Založnik | 2:0 | (21:16, 21:15) |
Končni vrstni red - MOŠKI | Končni vrstni red - ŽENSKE | |||||
1. | Rok Možič / Jaka Udrih | 1. | Zala Špoljarič / Lana Žužek | |||
2. | Toni Travnik / Tilen Založnik | 2. | Nina Zdešar / Katarina Bulc | |||
3. | Urban Fužir / Žak Pšaker | 3. | Iza Zbičajnik / Maja Marolt | |||
4. | Jaka Jevšnik / Uroš Štefanič | 4. | Žana Kordež / Gaja Urbanč Đukić | |||
5. | Črt Rozman / Klemen Šen | 5. | Hana Umnik / Mia Lola Živković | |||
6. | Matic Fajfar / Žak Lukšič | 6. | Ana Babnik Jeglič / Jerca Gril | |||
7. | Jakob Urana / Jure Glamočanin | 7. | Ira Kadunc / Asja Šen | |||
8. | Nejc Suhadolnik / Mohor Travnik | 8. | Gaja Štendler / Teja Blažič | |||
9. | Vid Ramšak / Luka Primik | 9. | Nina Šmidovnik / Eva Seretin | |||
10. | Urban Blaževič / Nik Štebe | 10. | Karin Frank / Arlen Pobega | |||
11. | Luka Rus / Tilen Peterka | Sara Muršak / Lara Bošeska | ||||
Jaka Prevorčnik / Jošt Lenič | 12. | Ula Gorjup / Neja Poznajelšek | ||||
13. | Nik Drnovšek / Rok Podbregar | 13. | Lea Ugrenović / Zala Bratuž | |||
Jakob Blažič / Primož Jeklin | Tina Topič / Živa Javornik | |||||
15. | Nik Matko / Aljaž Vodovnik | 15. | Kaja Pleteršek / Tiana Jarnovič | |||
Gal Ibrišimovič / Luka Terglav | 16. | Nika Košiček / Zala Jakše | ||||
17. | Domen Šip / Leon Murkovič | 17. | Ana Marija Grabec / Tara Gantar | |||
Nejc Kutnar / Ambrož Poljanšek | Anja Puckmeister / Neža Bednjanič | |||||
19. | Žiga Pegelj / Klemen Šen | 19. | Ula Hrovat / Rebeka Breznikar | |||
20. | Matija Bežec / Andrej Dulai | 20. | Šejla Petrovič / Lana Stubelj | |||
Nik Jerič / Benjamin Šenk | Gaja Pirjevec / Naja Markežič | |||||
22. | Enej Unetič / Tim Strajnar | Maša Berger / Laura Satošek | ||||
Miha Okorn / Tan Planinšek | 23. | Sara Peklaj / Sarah Beganović | ||||
24. | Tine Tomšič / Žan Jamnikar | Ana Marija Grabec / Neža Hribar | ||||
Marko Medved / Nik Mujanovič | Zala Goričan / Pia Šimić | |||||
Kimi Cestnik / Bujar Krasniqi | Lana Šuštaršič / Amina Kenda | |||||
Lin Krajnc / Tia Jeršan |