Končni vrstni red - FANTJE | Končni vrstni red - DEKLETA | |||||
1. | Jaka Cestnik / Tilen Švajger | 1. | Emi Jurič / Ema Pangerc | |||
2. | Nejc Levstik / Tristan Hrovat | 2. | Žana Milutinovič / Niki Brenčič | |||
3. | Mark Kurent / Tim Matko | 3. | Manca Marovt / Žana Vodovnik | |||
4. | Jan Rifelj / Anej Jarni | 4. | Neža Kodrun / Žana Blatnik | |||
5. | Miha Stanovnik / Alexander Christidis | Tani Jurič / Neža Strgar | ||||
Gašper Kodrič / Gaj Bonin | 6. | Brina Vita Mauhar / Hana Pinosa | ||||
Arne Kurat / Rožle Rihtar | 7. | Špela Bečaj / Jana Nagode | ||||
8. | Jaka Šapec / Rožle Rihtar | Zoja Donko / Jerca Zbičajnik | ||||
9. | Alex Turk / Luka Hrnič | Zoja Somrak / Zoja Potočnik | ||||
Leon Predan / Valentin Predan | 10. | Elma Halilovič / Lejla Kardiovska | ||||
Jure Selan / Val Udovič | Lana Pitz Đurič / Nuša Škrilec | |||||
12. | Aleks Šmon / Tim Pahor | Nina Sitar / Zoja Mandič | ||||
Vid Dolšak / Jan Ručigaj | 13. | Sara Gorenc Valenta / Alja Veselko | ||||
Luka Novak / Maver Anej | Katarina Sarjaš / Nea Maučec | |||||
15. | Žan Prijatelj / Nejc Župec | Tanja Gajanovič / Brina Bernot | ||||
Žiga Kastelic / Kostja Skenderovič | 16. | Vana Cvitanovič / Zoja Žic | ||||
17. | Vid Obrstar / Maks Godec | Sara Korpnik / Mia Grbas | ||||
18. | Ema Vilimanovič / Ana Kalizan | |||||
Špela Medved / Anavita Kodrič | ||||||
20. | Nara Žveplan / Lara Stupar | |||||
Anastasija Zeka / Klara Berič | ||||||
Urška Medved / Serena Sparano | ||||||
Liza Marsič / Mojca Olenik | ||||||
24. | Nika Bolčič / Maruša Bubola | |||||
Maja Mahne / Gaja Veljak | ||||||
ŠD Ludus, Črnuče - četrtek 02.08.2018 |
||||
dečki - junior - 1/4 finale | ||||
Miha Stanovnik / Alexander Christidis | : Mark Kurent / Tim Matko | 0:2 | (14:21, 04:21) | |
Gašper Kodrič / Gaj Bonin | : Jaka Cestnik / Tilen Švajger | 0:2 | (02:21, 07:21) | |
Jan Rifelj / Anej Jarni | : Arne Kurat / Rožle Rihtar | 2:0 | (21:14, 21:17) | |
deklice - junior - 1/4 finale | ||||
Tani Jurič / Neža Strgar | : Manca Marovt / Žana Vodovnik | 0:2 | (20:22, 13:21) | |
Emi Jurič / Ema Pangerc | : Neža Kodrun / Žana Blatnik | 2:1 | (21:23, 21:17, 15:13) | |
dečki - junior - 1/2 finale | ||||
Mark Kurent / Tim Matko | : Jaka Cestnik / Tilen Švajger | 0:2 | (17:21, 05:21) | |
Nejc Levstik / Tristan Hrovat | : Jan Rifelj / Anej Jarni | 2:0 | (21:11, 21:12) | |
deklice - junior - 1/2 finale | ||||
Manca Marovt / Žana Vodovnik | : Emi Jurič / Ema Pangerc | 0:2 | (14:21, 19:21) | |
Brina Vita Mauhar / Hana Pinosa | : Žana Milutinovič / Niki Brenčič | 0:2 | b.b | |
dečki - junior - za 3. mesto | ||||
Mark Kurent / Tim Matko | : Jan Rifelj / Anej Jarni | 2:0 | (21:10, 21:14) | |
deklice - junior - za 3. mesto | ||||
Manca Marovt / Žana Vodovnik | : Brina Vita Mauhar / Hana Pinosa | 2:0 | b.b. | |
dečki - junior -finale | ||||
Jaka Cestnik / Tilen Švajger | : Nejc Levstik / Tristan Hrovat | 2:0 | (21:07, 21:14) | |
deklice - junior - finale | ||||
Emi Jurič / Ema Pangerc | : Žana Milutinovič / Niki Brenčič | 2:0 | (21:09, 21:09) | |
LOGATEC/PRIMORSKA REGIJA
3.6.. | JUNIOR - PORTOROŽ | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
21.7. | JUNIOR - LOGATEC | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
VRSTNI RED | FANTJE DEKLETA |
ŠTAJERSKA/KOROŠKA/PREKMURSKA REGIJA
9.6. | JUNIOR - BRASLOVČE | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
7.7. | JUNIOR - BELTINCI | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
VRSTNI RED | FANTJE DEKLETA |
NOTRANJSKA/GORENJSKA REGIJA
3.6. | JUNIOR - JAMA | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
1.7. | JUNIOR - KAMNIK | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
VRSTNI RED | FANTJE DEKLETA |
DOLENJSKA REGIJA
10.6. | JUNIOR - MOKRONOG | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
22.7. | JUNIOR - ŽUŽEMBERK | FANTJE DEKLETA | FOTOGALERIJA |
VRSTNI RED | FANTJE DEKLETA |