VOVK: NASLOVA PRVAKINJ NAM NI NIHČE PODARIL

Dnevi v karanteni se vse bolj vlečejo in vsi že nestrpno čakamo, kdaj bo življenje krenilo normalnim tokom. Seveda to še toliko bolj velja za športnike, ki niso navajeni tako dolgega odmora.

Preberi več

POTREBOVALI BI ŠE TEH ŠEST TEKEM, TODA …

Ali se bo državno prvenstvo v ligi za obstanek v 1. DOL in v mlajših kategorijah v letošnji sezoni še nadaljevalo, za zdaj še ni znano, do prekinitve pa so bile varovanke Aljoše Jemca v njej na prvem mestu.

Preberi več

BREZ PRAVIH POGOJEV ZA DELO JE TEŽKO

Odbojkarji Calcit Volleyja so še šestič zaporedoma osvojili drugo mesto v državnem prvenstvu. Pred njim je bil spet le ACH Volley, vendar v kamniškem klubu niso najbolj zadovoljni s predčasno končano sezono.

Preberi več
Bojan Javornik

ŽIGA DONIK IN JAN MULEC OSTAJATA KLUBU

V OK Merkur Maribor pravijo: “Za nami je odlična sezona; Žiga Donik in Jan Mulec ostajata pod taktirko trenerja Sebastijana Škorca.”

Preberi več

KOSTIĆ: ZASLUŽENO SMO DRŽAVNE PRVAKINJE

Kapetanka aktualnih državnih prvakinj, odbojkaric Calcit Volleyja, Olivera Brulec Kostić, je v teh dneh v Novem mestu, kjer s sinom Vukom in možem Janom Brulcem preživlja karanteno.

Preberi več
Aleš Oblak

ROZMAN: ODLOČITEV JE BILA PRAVILNA

Predsedstvo Odbojkarske zveze Slovenije se je med prvimi odločilo, da konča državno prvenstvo v 1. Sportklub odbojkarski ligi. Obveljal je vrstni red po rednem delu državnega prvenstva in modri skupini.

Preberi več
OK Merkur Maribor

OK MERKUR MARIBOR Z LEPO GESTO

V Odbojkarskem klubu Merkur Maribor so posneli video z zahvalo, namenjeno vsem, ki v časih, ko razsaja koronavirus, skrbijo za vse nas.

Preberi več
Aleš Oblak/Klemen Brumec

ODBOJKARSKO PRVENSTVO ZAKLJUČENO

OZS je odločila, da je letošnje državno prvenstvo v 1. Sportklub odbojkarski ligi zaključeno. Naslov slovenskih prvakov so osvojili odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana, ki so prvaki postali že sedemnajstič in odbojkarice Calcit Volleyja, za katere je to četrta lovorika.

Preberi več
Aleš Oblak/ Anže Malovrh

KOLEDAR DRŽAVNIH PRVENSTEV MLADIH

Komisija za odbojko na mivki pri Odbojkarski zvezi Slovenije je objavila koledar državnih prvenstev v odbojki na mivki za mlajše kategorije. Na njem je deset turnirjev v petih starostnih kategorijah, finale bo na sporedu 31. julija v Ljubljani.

Preberi več
Aleš Oblak

ACH VOLLEY LJUBLJANA - KRKA 3:0

Oranžni zmaji so v Stožicah, ki so bile zaprte za javnost, v 9. krogu modre skupine 1. DOL za moške gostili novomeško Krko. Domačini so zmagali s 3:0 (19, 16, 21).