CALCIT VOLLEY II - ATK GROSUPLJE 1:3

V drugem krogu zelene skupine 1A. DOL za ženske so odbojkarice druge ekipe Calcit Volleyja v domači dvorani izgubile z ekipo ATK Grosuplje z 1:3 (16, -16, -19, -22).

Simon Vesel

KRKA  - SALONIT ANHOVO 3:1

V zadnjem krogu rednega dela sta se v novomeški dvorani Marof pomerila Krka in Salonit Anhovo. S 3:1 so slavili Dolenjci, najbolj razpoložena pa sta bila Kumer (21) in Čabarkapa (22). Ekipi se bosta udarili tudi v četrtfinalu.

Tine Strosar

GEN-I VOLLEY - NOVA KBM BRANIK 3:1

V 16. krogu 1.DOL so odbojkarice GEN-I volley s 3:1 premagale Novo KBM Branik, ter s tem utrdile 1.mesto na lestvici.

Matevž Ambrožič

HIŠA NA KOLESIH - ŠOŠTANJ TOPOLŠICA 2:3

V 16. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih in Šoštanj Topolšica. Zmago so po izmeničnih nihanjih v igri slavili Šoštanjčani s 3:2 ( 23, -17, -19, 21, -7).

LUKA KOPER - ŽOK LJUTOMER 3:0

V 16. krogu 1A. DOL so odbojkarice Luke Koper v manj kot uri premagale odbojkarice ŽOK Ljutomer s 3:0 (6, 22, 11). Z novimi tremi točkami so se Koprčanke pred zadnjima dvema krogoma prvenstva utrdile na 6. mestu prvenstvene lestvice.

ŠK Pomurje deset

PANVITA POMGRAD - ACH VOLLEY LJUBLJANA 0:3

Favorizirani serijski državni prvaki so tudi v Murski Soboti upravičili sloves favorita in z dodobra premešano zasedbo po vsega dobri uri igre brez posebnih težav s 3:1 (23, 22, 10) ugnali domačo Panvito Pomgrad.

Simon Vesel

KRKA  - HOČE 3:2

Novomeški odbojkarji so v tekmi 16. kroga gostili odbojkarje iz Hoč. V tekmi polni nihanj so se zmage v petem nizu razveselili domači. Rezultat je bil 3:2 (-22, 14, -18, 18, 3). Pri domačih je bil najbolj razpoložen kapetan Kosmina (21), pri gostih Crnjanski (23).

GEN-I VOLLEY - ROTO-KEMA PUCONCI 3:0

Odbojkarice Gen-i volley so v 15. krogu 1.DOL v domači dvorani premagale Rokot Kema Puconci z rezultatom 3:0 (15, 17, 6).

HIŠA NA KOLESIH - ACH VOLLEY LJUBLJANA 1:3

V 14. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav ACH Volley. Zmago so slavili s 3:1 (17, -24, 18, 16) gostujoči odbojkarji, ki so v celoti upravičili vlogo favoritov na tekmi, domačim pa gre pohvala za osvojen niz, borbenost in kar nekaj lepih potez.

OK Luka Koper

LUKA KOPER - SIP ŠEMPETER 1:3

Odbojkarice Luke Koper so v 13. krogu 1A. DOL izgubile proti ekipi SIP Šempeter z 1:3 (-24, 21, -22, -16).