CALCIT VOLLEY - FORMULA FORMIS 3:0

Odbojkarice prve ženske Calcit Volleyja so v tekmi 17. kroga 1A. DOL za ženske doma premagale Formulo Formis s 3:0 (20, 18, 21).

CALCIT VOLLEY - PANVITA POMGRAD 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so v tekmi 17. kroga 1. DOL za moške doma premagali Panvito Pomgrad s 3:0 (21, 16, 14).

ŠELE PO SOBOČANIH O MARIBORČANIH

Do konca rednega dela v 1. DOL za moške sta še dva kroga, ki bosta za odbojkarje Calcit Volleyja zelo pomembna, saj ju le dve zmagi obdržita na drugem mestu prvenstvene lestvice, ki jim že zagotavlja nastop v polfinalu končnice.

CHARUKOVA PRED DERBIJEM OPTIMISTIČNA

Slovenske pokalne zmagovalke so trenutno na drugem mestu v 1A. DOL za ženske, ki jim zagotavlja neposredno uvrstitev v polfinale končnice državnega prvenstva. Do konca rednega dela odbojkarice Calcit Volleyja čakata še dve tekmi.

V LJUTOMER PO ČETRTO ZMAGO V SEZONI

Druga ženska ekipa Calcit Volleyja je bila v drugem delu sezone v 1A. DOL za ženske nekajkrat blizu vsaj točke, vendar se ji do nje še ni uspelo dokopati in je še vedno pri devetih.

OK Formula Formis

FORMULA FORMIS - CALCIT VOLLEY II 3:0

Odbojkarice Formule Formisa so v 16. krogu prve slovenske odbojkarske lige na domačem igrišču z všečno igro premagale drugo ekipo kamniškega Calcita s 3:0 (25:20, 25:22, 25:22).

CEV

VSA POZORNOST ZDAJ NA DOMAČE PRVENSTVO

Po dobri igri na povratni četrtfinalni tekmi pokala Challenge, v kateri so morale odbojkarice Calcit Volleyja še drugič priznati premoč Saugelli Monzi, se bodo aktualne slovenske pokalne zmagovalke že v petek, v 16. krogu 1A. DOL za ženske, pomerile z ekipo Ankaran Hrvatini.

Klemen Brumec

ZAUSTAVITI NALET ČRNUČANOV

Do konca rednega dela državnega prvenstva so še trije krogi, v petek, 15. februarja, pa se bodo odbojkarji Calcit Volleyja v 16. krogu 1. DOL za moške doma pomerili s Črnučami. Tekma se bo začela ob 20. uri, v športni dvorani Kamnik.

CALCIT VOLLEY - ANKARAN HRVATINI 3:1

Odbojkarice prve ženske Calcit Volleyja so v tekmi 16. kroga 1A. DOL za ženske doma premagale ekipo Ankaran Hrvatini s 3:1 (15, -21, 18, 8).

CALCIT VOLLEY - ČRNUČE 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so v tekmi 16. kroga 1. DOL za moške doma premagali Črnuče s 3:0 (21, 16, 25).