FINALISTI V MALI ODBOJKI SO ZNANI

Minuli vikend so potekali polfinalni turnirji državnega prvenstva v mali odbojki. V finalu bomo pri dečkih spremljali ekipe Calcit Volley I, Ljubljana Volley, ŠD Braslovče in Maribor, pri deklicah pa ekipe Vital Ljubljana I, Olimp Ljubljana, Braslovče I in ŽOK Triglav Kranj I.

SLOVENSKI TRENERJI POVEZANI NA FACEBOOKU

Slovenski odbojkarski trenerji bodo informacije in ideje o odbojkarskih treningih, torej o tehniki, taktiki, izvedbi vaj in še marsičem drugem, lahko dobili oz. si jih med seboj izmenjali v posebni skupini na omrežju Facebook.

ACH VOLLEY LJUBLJANA ŠE PETNAJSTIČ PRVAK

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so dobili še tretjo tekmo finalne serije državnega prvenstva proti Calcit Volleyju in se veselili še petnajstega naslova slovenskih prvakov.

OK Formula Formis

NAJMLAJŠI ODBOJKARJI 19. MAJA V BOJ ZA NASLOV

V Kanalu, Braslovčah, Kočevju in Šempetru smo minuli vikend spremljali polfinalne turnirje državnega prvenstva v mini odbojki, na katerih se je po osem ekip v kategoriji najmlajših deklic in dečkov med seboj pomerilo za uvrstitev v veliki finale, ki bo 19. maja.

ACH VOLLEY LJUBLJANA - CALCIT VOLLEY 3:0

Na prvi tekmi finala državnega prvenstva sta se v dvorani Tivoli srečala ACH Volley Ljubljana in Calcit Volley. Tokrat so bili s 3:0 (20, 18, 16) boljši gostitelji, ki so v domačem prvenstvu zabeležili še 26. zaporedno zmago.

Nova KBM Branik

NOVA KBM BRANIK DO 15. NASLOVA PRVAKINJ

Odbojkarice Nove KBM Branika so pred 1.500 domačimi navijači še tretjič v finalu državnega prvenstva premagale Calcit Volley, tokrat s 3:0 (23, 18, 15), in osvojile svojo 15. lovoriko.

CALCIT VOLLEY - SALONIT ANHOVO 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so na tretji polfinala državnega prvenstva, pred polnimi tribunami kamniške športne dvorane, še drugič zaporedoma premagali Salonit Anhovo. Tudi tokrat s 3:0 (22, 24, 22) in se z 2:0 v zmagah zasluženo uvrstil v veliki finale.

DO NASTOPA V POLFINALU ŠE 8 EKIP

Po nastopih v repasažih v državnem prvenstvu v mali odbojki smo dobili še preostalih osem ekip, ki se bodo v konkurenci mlajših dečkov in deklic podali v boj za veliki finale. Polfinalni turnirji se bodo odvijali 12. maja.

Odbojkarji Calcit Volleyja so na drugi polfinalni tekmi državnega prvenstva, v odličnem vzdušju v Kamniku, premagali Salonit Anhovo s 3:0 (19, 21, 22) in izenačili izid v zmagah na 1:1. Odločilna tretja tekma za uvrstitev v finale bo jutri, ob 19. uri.

ACH VOLLEY LJUBLJANA - PANVITA POMGRAD 3:0

Na drugi polfinalni tekmi državnega prvenstva je ponovno slavila ekipa ACH Volleyja Ljubljana. Proti Panviti Pomgrad je bila boljša s 3:0 (22, 21, 17) in zasluženo napredovala v finale.