ŠK POMURJE DESET

PANVITA POMGRAD - ČRNUČE 3:0

Odbojkarji Panvite Pomgrada so za uvod v novo tekmovalno sezono na domačem parketu s 3:0 ugnali Črnuče (18, 18, 23). Po ekspresno dobljenih uvodnih dveh nizih so Sobočani zadnji, tretji niz po popolnem preobratu dobili na razliko.

PANVITA POMGRAD ZAČENJA S PRIPRAVAMI

Člansko moštvo Odbojkarskega kluba Panvita Pomgrad, ki deluje pod okriljem Športnega kluba POMURJE DESET, danes začenja s pripravami za novo tekmovalno sezono v 1. Državni odbojkarski ligi 2019/2020, ki se bo začela jeseni.

Aleš Oblak/ŠK Pomurje Deset

ŠOŠTANJ TOPOLŠICA - PANVITA POMGRAD 0:3

V 6. krogu zelene skupine 1. DOL za moške sta se srečali domača ekipa Šoštanj Topolšica in ekipa iz Murske Sobote (Panvita Pomgrad). S 3:0 (-25, -21, -22) so bili uspešnejši gostujoči odbojkarji, ki so se veselili zmage na zadnji letošnji tekmi sezone 2018/2019.

ŠK Pomurje deset

PANVITA POMGRAD - HOČE 3:1

Skoraj dve uri nervozne tekme sta bili potrebni, da si je Panvita Pomgrad po zmagi proti Hočam dokončno zagotovila obstanek v prvoligaški druščini tudi v naslednji sezoni in se bo tako na zadnji tekmi sezone proti Šoštanju Topolšici v gosteh pomerila za prvo mesto v skupini.

OK Črnuče

ČRNUČE - PANVITA POMGRAD 3:2

V 4. krogu zelene skupine 1. DOL za moške je so Črnučani gostile ekipo Panvita Pomgrad. V tekmi, kjer je vsaka od ekip odigrala dva dobra in dva slaba niza, so imeli v odločilnem nizu več moči domači. Črnuče : Panvita Pomgrad 3:2 (11:25, 25:16, 11:25, 25:22, 15:9).

PANVITA POMGRAD - ŠOŠTANJ TOPOLŠICA 3:0

Derbi sosedov z vrha lestvica v ligi za obstanek med prvoligaši so po slabi uri in pol igre v Murski Soboti, s 3:0, dobili odbojkarji Panvite Pomgrada za pomembne tri točke in novo zmago v boju za obstanek med elito.

OK HOČE - PANVITA POMGRAD 2:3

Odbojkarji Panvite Pomgrad so v okviru 2. kroga zelene skupine 1. DOL v goateh, z 2:3 (-21, -21, 19, 15, -11) premagali Hoče in se veselili dveh pomembnih točk v boju za obstanek.

PANVITA POMGRAD - ČRNUČE 0:3

Vsega dobro uro in pol igre je tokrat trajal razburljiv in izenačen dvoboj dveh enakovrednih tekmecev v zeleni skupini 1. DOL za moške. Na koncu so bili, navkljub domačim pričakovanjem, uspešnejši odbojkarji Črnuč, z 0:3 (-25, -18, -28).

Dobro uro in pol igre so potrebovali odbojkarji Panvite Pomgrada, da so v nervozni in izenačeni tekmi strli odpor žilavega nasprotnika pa čeprav so jih Štajerci na začetku presenetili in dobili uvodni niz.

CALCIT VOLLEY - PANVITA POMGRAD 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so v tekmi 17. kroga 1. DOL za moške doma premagali Panvito Pomgrad s 3:0 (21, 16, 14).